WUKO Gdańsk pogotowie kanalizacyjne, czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur

Nowoczesne pojazdy WUKO Gdańsk z naszego parku maszynowego posiadają zbiorniki na czystą wodę oraz nieczystości. Jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne Gdańsk świadczymy interwencyjne usługi z zakresu naprawy i udrażniania kanalizacji. Wykorzystujemy przy tym specjalistyczne pojazdy, które pozwalają nam na pracę niezależnie od sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Pozwala nam to działać w każdych warunkach. Trudno dostępne studzienki i wąskie przejazdy nie są dla nas żadnym problemem.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
wuko Gdańsk pogotowie kanalizacyjne czyszczenie udrażnianie rur i kanalizacji
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

WUKO Gdańsk - pogotowie kanalizacyjne

Nie bez powodu cieszymy się opinią świetnych specjalistów od WUKO Gdańsk. Dysponujemy szerokim doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez lata. Zatrudniamy wyspecjalizowanych fachowców, którzy mają doskonałą wiedzę z zakresu hydrauliki, a także obsługi sprzętu. Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne Gdańsk jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Usuwamy awarie w domowych instalacjach kanalizacyjnych, udrażniamy rury i naprawiamy pęknięcia. Wiemy, jak ważna jest sprawnie działająca kanalizacja - wpływa to na komfort, bezpieczeństwo i zdrowie domowników.

Każde nasze zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dobieramy do niego pojazd WUKO Gdańsk, który sprawdzi się najlepiej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam trafnie ocenić, jakie środki potrzebne będą podczas danej naprawy. Umiemy też rozpoznać wiele częstych problemów, co pozwala na skuteczne usunięcie zarówno skutków, jak i przyczyn.

Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Profesjonalny Sprzęt WUKO
Poznaj nas lepiej

Pogotowie kanalizacyjne Gdańsk

Sercem naszej firmy WUKO Gdańsk są pojazdy i doświadczeni fachowcy. Podstawowy samochód, który wykorzystujemy do czyszczenia hydrodynamicznego wyposażony jest w wysokociśnieniową pompę, zestaw rotacyjnych dysz strumieniowych, wąż o długości do 80 metrów i wysięgnik. Znamy się na naszych maszynach i wykorzystujemy tylko te, które pochodzą od najlepszych i sprawdzonych producentów. Pozwala nam to wykonywać naszą pracę szybko i rzetelnie, bez żadnych niespodzianek.

Ciężki sprzęt pozwala nam poradzić sobie z instalacjami wodociągowymi, które zbudowano z rur o średnicy powyżej 400 milimetrów. W miejscach, w których studzienka rewizyjna otoczona jest estetycznym ogrodem, stosujemy lżejsze pojazdy, żeby nie zniszczyć trawnika lub parkingu. Najwyższej jakości sprzęt daje nam szerokie możliwości w zakresie prac naprawczych, konserwacji, inspekcji i kontroli. Nasze pogotowie kanalizacyjne Gdańsk zawsze jest gotowe do działania.

Czyszczenie kanalizacji Gdańsk

Świadczymy usługi z zakresu:

 • Czyszczenie, udrażnianie i przepychanie rur
 • Mycie mechaniczne i hydrodynamiczne wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych
 • Diagnozowanie i przegląd nowych i pracujących rurociągów
 • Bezwykopowe usuwanie awarii wodociągowych i kanalizacyjnych
 • Inspekcja rur przy pomocy monitoringu CCTV
 • Odbiory powykonawcze i prace kontrolne

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez nasze pogotowie kanalizacyjne Gdańsk jest czyszczenie i udrażnianie rur. Wykorzystujemy do tego dwie metody - hydrodynamiczną oraz mechaniczną. Czyszczenie przy pomocy dysz strumieniowych pozwala na usunięcie różnego rodzaju osadu.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
+10
Lat
doświadczenia
+573
Wykonanych
Zleceń
12
Specjalistów
W Zespole

Udrażnianie kanalizacji Gdańsk

Ciśnienie o mocy do 200 bar wytwarzane przez pompę jest w stanie usunąć tłuszcz, piasek, żwir czy osad. Oderwane od rury zabrudzenia spływają do studzienki rewizyjnej lub kanalizacji. Jako sprawdzona firma WUKO Gdańsk wykorzystujemy tą metodę do czyszczenia wewnętrznych i zewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, dobierając odpowiedniego rodzaju dyszę rotacyjną.

Szybkie i skuteczne czyszczenie przepychanie rur i kanalizacji w Katowicach

Czyszczenie mechaniczne jest metodą, która często wykorzystywana jest przez nasze pogotowie kanalizacyjne Gdańsk w instalacjach wewnętrznych. Takie udrażnianie rur nie wymaga dostępu do wody. Śruba połączona ze sprężyną frezuje zabrudzenia, rozbijając je na mniejsze fragmenty. Pozwala to nam jako WUKO Gdańsk sprawnie usunąć osad wapienny, który przez lata gromadzi się w rurach, zmniejszając tym samym ich prześwit.

Mechanicznie udrażniamy takie instalacje jak:

 • Zlewozmywaki kuchenne
 • Kompaktowe oraz podwieszane toalety
 • Kratki pod wannami
 • Umywalki
 • Odpływy podłogowe
 • Piony i poziomy kanalizacyjne w budynkach

Pogotowie kanalizacyjne Gdańsk - poradzimy sobie z każdą awarią

Do inspekcji rur nasza firma WUKO Gdańsk wykorzystuje profesjonalny sprzęt w postaci kolorowych kamer CCTV. Kabel wykonany z włókna szklanego pozwala nam przedostać się przez zabrudzenia i załamania. Możliwe jest także zrealizowanie inspekcji w kanalizacji, która posiada nieprawidłowo wykonane załamania.

WUKO Gdańsk - skuteczne udrażnianie rur - Gdańsk i okolice

Nasze pogotowie kanalizacyjne Gdańsk dysponuje także kamerami samojezdnymi. Wbudowana dioda LED pozwala na regulację intensywności oświetlenia. Obraz przekazywany jest na żywo do monitora wraz z informacją o położeniu kamery. Pomaga to nam zlokalizować usterkę.

Jakość obrazu jest wysoka, co umożliwia nam znalezienie szczelin, pęknięć i nieszczelności. Nasza firma WUKO Gdańsk może dostarczyć także nagranie w dowolnym popularnym formacie cyfrowym. Inspekcji rur dokonujemy z użyciem zestawów podręcznych lub samojezdnych kamer inspekcyjnych. Wbudowany w kamerę nadajnik umożliwia jej lokalizację nawet w odległości kilkudziesięciu metrów od studzienki rewizyjnej, z której korzystamy.

Copyright © 2023 uslugiwuko.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń